Konkurs recytatorski "Co w trawie piszczy - fauna i flora w poezji"
Konkurs recytatorski zorganizowany w naszym przedszkolu był prawdziwym świętem słowa, wrażliwości i dziecięcej odwagi. Z ogromnym uznaniem patrzyliśmy na naszych małych artystów, którzy z niezwykłą ekspresją i zaangażowaniem dzielili się pięknem poezji. Każdy występ był wyjątkowy i zasługiwał na najwyższe uznanie. Wielkie brawa dla wszystkich dzieci.
Serdecznie dziękujemy zaproszonym Gościom za obecność i wspólne przeżywanie tych pięknych chwil.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!