"Wiem, czuję, rozumiem" - innowacja pedagogiczna- Złość
Przedszkolaki zastanawiały się, co zrobić, kiedy złość aż kipi i wspólnie stworzyły „receptę na złość”.
Kiedy złość kipi, można:
• wziąć kilka głębokich oddechów
• policzyć do dziesięciu
• potupać nogami
• przytulić się do kogoś bliskiego
• powiedzieć, co czujemy
• wykrzyczeć złość
A także namalować złość
Każda emocja jest ważna – trzeba tylko nauczyć się ją rozumieć i sobie z nią radzić.


- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!