Dziś w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyczny pod hasłem "Jest nas dwóch". Pan Witek wspólnie z kolegą przygotowali dla dzieci muzyczną ucztę.
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!