Logo Szkoła Podstawowa nr 14 im. Jana Niepokoja w Zgierzu

"Jest nas dwóch"- koncert muzyczny

Ocena 0/5

Dziś w naszym przedszkolu odbył się koncert muzyczny pod hasłem "Jest nas dwóch". Pan Witek wspólnie z kolegą przygotowali dla dzieci muzyczną ucztę.

Galeria zdjęć

652898002_1523992456403001_6943866733973734220_n 651891318_1523992483069665_572785644102601584_n 651406730_1523992536402993_8735454931607499497_n 651905723_1523992533069660_4927575472215708466_n
powrót do kategorii
Poprzedni Następny
Spodobała Ci się informacja? Zostaw nam swoją opinię
- to dla Ciebie staramy się być najlepsi, a Twoje zdanie bardzo nam w tym pomoże!
Twoja ocena
Ocena (0/5)

Pozostałe
aktualności